Revista Design
Revista Design
Çaji Dhe Keksat

EVA tea set

Çaji Dhe Keksat Kjo tepsi joshëse me gota që përputhet ka një derdhje të patëmetë dhe është kënaqësi të marrësh pjesë. Forma e pazakontë e kësaj tenxhere çaji me pështymën që përzihet dhe rritet nga trupi, i jep vetveten veçanërisht mirë një derdhje të mirë. Kupat janë të gjithanshme dhe të prekshme për të vendosur në duart tuaja në mënyra të ndryshme, pasi secili person ka qasjen e vet për të mbajtur një filxhan. Disponohet në të bardhë me shkëlqim me një unazë të praruar argjendi ose porcelani të zezë mat me kapak të bardhë me shkëlqim dhe filxhan të bardhë të mbështjellur. Filtri çelik inox i vendosur brenda. DIMENSIONET: çaji: 12,5 x 19,5 x 13,5 gota: 9 x 12 x 7.5 cm.

Emri i Projektit : EVA tea set, Emri i stilistëve : Maia Ming Fong, Emri i klientit : Maia Ming Designs.

EVA tea set Çaji Dhe Keksat

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.