Revista Design
Revista Design
Ekspozita Dhe Hapësira E Bisedimeve

All Love in Town Sales Center

Ekspozita Dhe Hapësira E Bisedimeve Hapësira tregtare gjithashtu mund të jetë zonë e veprimtarisë së orientuar nga biznesi plot art dhe estetikë aq sa një teatër dhe muze. Pak nga projektuesit kurrë nuk kanë menduar që kombinimi intensiv i njerëzve dhe rrethinës bëhet aq thelbësor sesa kurrë që prisnim. Ne krijuam një hapësirë të brendshme e cila goditi një akord me njerëzit ndërsa hynte në të duke shfrytëzuar sa më shumë materialet me çmime të ulëta - llamba të lehta, Ping Pong dhe topa dekorimi të Krishtlindjeve. Ajo nxori një legjendë të shitjes së pasurive të përfundimit të detyrave të shitjes në tre muaj në atë kohë në të gjithë industrinë për shkak të dizajnit dallues.

Emri i Projektit : All Love in Town Sales Center, Emri i stilistëve : Raynon Chiu, Emri i klientit : Taiwan DaE International Design Career.

All Love in Town Sales Center Ekspozita Dhe Hapësira E Bisedimeve

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.