Revista Design
Revista Design
Enë Për Kondicioner

Ajorí

Enë Për Kondicioner Ajorí është një zgjidhje krijuese për të organizuar dhe ruajtur erëza të ndryshme, erëza dhe kremrat, për të kënaqur dhe përshtatur traditat e ndryshme të kuzhinës së secilit vend. Dizajni i saj elegant organik e bën atë një pjesë skulpturore, duke rezultuar si një zbukurim i shkëlqyeshëm për të reflektuar si një fillestar bisede rreth tryezës. Dizajni i paketës frymëzohet nga lëkura e hudhrës, duke u bërë një propozim i vetëm i paketimit eko. Ajorí është një model eko-miqësor për planetin, i frymëzuar nga natyra dhe i bërë tërësisht nga materiale natyrore.

Emri i Projektit : Ajorí, Emri i stilistëve : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, Emri i klientit : photoAlquimia .

Ajorí Enë Për Kondicioner

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.