Revista Design
Revista Design
Kolltuk

Baralho

Kolltuk Kolltuku Baralho ka një dizajn të mrekullueshëm bashkëkohor të përbërë me forma të pastra dhe linja të drejta. E bërë nga palosjet dhe bashkimet në pllakën e aluminit të krehur, kjo kolltuk qëndron për përshtatjen e saj të guximshme që sfidon forcën e materialit. Isshtë në gjendje të sjellë së bashku, në një element, bukurinë, butësinë dhe saktësinë e linjave dhe këndeve.

Emri i Projektit : Baralho, Emri i stilistëve : FLÁVIO MELO FRANCO, Emri i klientit : FLAVIO FRANCO STUDIO.

Baralho Kolltuk

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.