Revista Design
Revista Design
Hapësira E Ekspozitës

Ideaing

Hapësira E Ekspozitës Kjo është salla e ekspozitës ndërmarrje në 2013 Javën e Dizajnit Guangzhou projektuar nga C&C Design Co, Ltd Dizajni mban mjeshtërisht hapësirën e më pak se 91 metër katror, i cili shfaqet nga ekrani i prekjes dhe projektori i brendshëm. Kodi QR i shfaqur në kutinë e dritës është lidhjet në internet të ndërmarrjes. Ndërkohë, stilistët shpresojnë që pamja e tërë ndërtesës të bëjë që njerëzit të ndjehen plot gjallëri, dhe për këtë arsye demonstrojnë kreativitetin që posedon kompania e projektimit, pra "shpirti i pavarësisë dhe ideja e lirisë" të mbrojtur nga ata .

Emri i Projektit : Ideaing, Emri i stilistëve : Zheng Peng, Emri i klientit : C&C Design Co.,Ltd..

Ideaing Hapësira E Ekspozitës

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.