Revista Design
Revista Design
Hotel

Sheraton Bursa

Hotel Animacioni duhet të jetë një modelim me shtrirje të gjerë duke ofruar udhëzime për secilën pjesë të hotelit. Zona të ndryshme të përbashkëta, duke përfshirë hollin, dhomat e konferencave, restorantin kryesor, Fitness & Spa Center, banjën turke dhe banjot VIP turke, dhomat e masazhit , salla e ekzekutivit, pishina, dhoma pushimi dhe për më tepër dhoma standarde, suita, suita presidenciale u modeluan në 4 muaj. Të gjitha zonat e modeluara u shndërruan në një animacion prej 4.30 sekondash prej 6750 kornizash, pas një procesi të dhënë gjashtëdhjetë ditësh. Kjo animacion u bë një element i rëndësishëm në prezantimin e Sheraton Bursa.

Emri i Projektit : Sheraton Bursa, Emri i stilistëve : Ayhan Güneri, Emri i klientit : SHERATON BURSA / ATOLYE A MIMARLIK.

Sheraton Bursa Hotel

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.