Revista Design
Revista Design
Mobiljet Për Banjë

Eleganza

Mobiljet Për Banjë Koleksioni i mobiljeve për banjën Eleganza është krijuar me qëllim të rivendosjes së saktësisë, elegancës dhe ndjesive të artizanatit të mobiljeve dhe produkteve të bëra me dorë me një qasje moderne dhe sjelljen e një prekjeje të freskët në kulturën e banjës. histori moderne, artistike dhe inovative duke ndërthurur linja të buta dhe të mprehta me një ekuilibër të thjeshtë.

Emri i Projektit : Eleganza, Emri i stilistëve : Isvea Eurasia, Emri i klientit : ISVEA.

Eleganza Mobiljet Për Banjë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.