Revista Design
Revista Design
Faza Për Pritjen E Dasmës

Depiction

Faza Për Pritjen E Dasmës Set i dizajnuar bukur për një pritje martese. Rruga e Madhe mirëpret mysafirin në tapetin e butë me lesh të bardhë. Ndjenja e thelbit të qytetit të Romës nëpër porta, shtyllat romake, Statuja, tapiceri i stilit të rrumbullakët të diellit dhe "Fontana-di-trevi" e madhe. Tingulli i ujit që rrjedh rrjedh krijon një muzikë qetësuese në sfond, ndërsa përshëndet të martuarit e sapoardhur. Asnjë person i vetëm nga ekipi nuk e ka dëgjuar ndonjëherë ose parë strukturën aktuale dhe prapë të marrë përshkrimin 100% të strukturës origjinale, e cila është e besueshme për të bërë çdo gjë vetëm në 20 ditë.

Emri i Projektit : Depiction, Emri i stilistëve : Arundhati Subodh Sathe, Emri i klientit : Victrans Engineers.

Depiction Faza Për Pritjen E Dasmës

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.