Revista Design
Revista Design
Lavaman

Spiral

Lavaman Uji i freskët është një nga burimet natyrore më të vlefshme; kemi dëgjuar tregimet dhe legjendat që gjarpërinjtë ruajnë thesaret e vlefshme dhe të çmuara. Kjo është arsyeja pse ne kemi frymëzuar nga gjarpri i cili mbështillet rreth një pishine me ujë konik për ta mbrojtur atë. Karakteristikë tjetër është që përdorimi i duarve për të hapur çezmën e ujit mund të mos jetë i këndshëm për të gjithë në vendet publike. Në këtë model, një pedalues përdoret për të hapur dhe mbyllur rubinetin duke shtypur një pedale këmbësh.

Emri i Projektit : Spiral, Emri i stilistëve : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Emri i klientit : AQ QALA BINALAR.

Spiral Lavaman

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.