Revista Design
Revista Design
Etiketat

Stumbras Vodka

Etiketat Kjo koleksion vodka Classic Stumbras 'ringjall traditat e vjetra të vodkës Lituaneze. Dizajni e bën një produkt të vjetër tradicional të afërt dhe të rëndësishëm për konsumatorin në ditët e sotme. Shishja e qelqit jeshil, data e rëndësishme për bërjen e vodkës Lituanisht, legjendat e bazuara në fakte të vërteta, dhe detaje të këndshme, tërheqëse - tërheqja e formës së përkulur që kujton fotografitë e vjetra, shirita e pjerrët në pjesën e poshtme e cila plotëson përbërjen klasike simetrike, dhe shkronjat dhe ngjyrat që përcjellin identitetin e secilës nën-markë - të gjitha e bëjnë koleksionin tradicionale të vodkës jo-tradicionale dhe interesante.

Emri i Projektit : Stumbras Vodka, Emri i stilistëve : Asta Kauspedaite, Emri i klientit : Stumbras.

Stumbras Vodka Etiketat

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.