Revista Design
Revista Design
Sedilja Në Dysheme

Fractal

Sedilja Në Dysheme Frymëzuar nga origami, Fractal shikon nëpër rrudha dhe palosje për të krijuar një sipërfaqe fleksibël që i përshtatet trupit tonë dhe aktiviteteve tona në një mënyrë të shpejtë dhe të thjeshtë. Isshtë një vend katror i ndjerë në formë katrore që nuk përfshin ndonjë përforcim ose mbështetje shtesë, thjesht me teknologjinë e tij mund të mbështesë trupin tonë kur pushon. Ai lejon shumë përdorime: si një tufë, një vend, një sharrë të gjatë, dhe pasi është një modul mund të mblidhet me të tjerët për të krijuar shumë konfigurime të dhomave të ndryshme.

Emri i Projektit : Fractal, Emri i stilistëve : Andrea Kac, Emri i klientit : KAC Taller de Diseño.

Fractal Sedilja Në Dysheme

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.