Revista Design
Revista Design
Karrige

DARYA

Karrige Në fakt kjo karrige është frymëzuar nga një vajzë e bukur adoleshente, një vajzë e bukur, me lojëra që është me origjinë, elegante dhe megjithatë e relaksuar! me krah dhe këmbë të tonifikuara të gjata. kjo është një karrige të cilën e krijova me dashuri, dhe e gjitha është e gdhendur me dorë. Emri i asaj vajze është "Darya".

Emri i Projektit : DARYA, Emri i stilistëve : Ali Alavi, Emri i klientit : Ali Alavi design.

DARYA Karrige

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.