Revista Design
Revista Design
Sistemi I Kontrollit Të Anijeve

GE’s New Bridge Suite

Sistemi I Kontrollit Të Anijeve Sistemi modular i kontrollit të anijeve të GE është projektuar të përshtatet si anijet e mëdha ashtu edhe ato të lehta, duke siguruar kontroll intuitiv dhe reagime të qarta vizuale. Teknologjia e re e pozicionimit, sistemet e kontrollit të motorit dhe pajisjet e monitorimit mundësojnë që anijet të manovrohen me saktësi në hapësirat e kufizuara, ndërsa zvogëlojnë stresin për operatorin pasi kontrollet komplekse manuale zëvendësohen me teknologji të re të ekranit me prekje. Një ekran i rregullueshëm zvogëlon reflektimet dhe optimizon ergonominë. Të gjitha tastierat kanë doreza të integruara për përdorim në dete të përafërt.

Emri i Projektit : GE’s New Bridge Suite, Emri i stilistëve : LA Design , Emri i klientit : GE.

GE’s New Bridge Suite Sistemi I Kontrollit Të Anijeve

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.