Revista Design
Revista Design
Dizajni I Faqes Në Internet

Trionn Design

Dizajni I Faqes Në Internet Kanavacë e bardhë siguron sfondin ideal për t’u ndërtuar. Kombinimi i sheqerit me ngjyra të ëmbla siguron një element të përsosur që tërheq vëmendjen që tërheq në shikues. Kombinimi i shkronjave serif dhe serif sans dhe peshimi dhe ngjyrat bëjnë që një përzierje e rëndë që tërheq shikuesit të eksplorojë më tej. Uebfaqja e animacionit HTML5 Parallax me Përgjegjës, Ne kemi Dizajnin e Karaktereve tënd-vektoriale të stafit. Dizajni i saj unik Ever me ngjyra të ndritshme me animacione të këndshme dhe të qetë ..

Emri i Projektit : Trionn Design, Emri i stilistëve : Sunny Rathod, Emri i klientit : TRIONN DESIGN.

Trionn Design Dizajni I Faqes Në Internet

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.