Revista Design
Revista Design
Mobiljet Për Banjë

Sentimenti

Mobiljet Për Banjë Koleksioni i mobiljeve për banjën Sentimenti frymëzuar nga ndjenjat dhe kontrasti i emocioneve bashkëjetuese ofron një atmosferë moderne dhe elegante të banjës. Paletat horizontale dhe vertikale të kundërta të drurit mishërojnë ndjenjat e kundërta, si dhe shtojnë një prekje dinamizmi në banjot. Koleksioni Sentimenti është gati të jetë një pjesë e banjove të të gjitha madhësive me dollapë banjo me katër madhësi të ndryshme, të disponueshme me sirtarë dhe dyer të kabineteve, dhe pasqyra me ndriçim të fshehur dhe dyer të kabineteve të pasqyruara.

Emri i Projektit : Sentimenti, Emri i stilistëve : Isvea Eurasia, Emri i klientit : ISVEA.

Sentimenti Mobiljet Për Banjë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.