Revista Design
Revista Design
Kutia E Dhuratave

Jack Daniel's

Kutia E Dhuratave Kuti dhuratash luksoze për Uiski Tenesi nga Jack Daniel nuk është vetëm një kuti e rregullt, përfshirë një shishe brenda. Kjo ndërtim unik i paketave u zhvillua për tipar të shkëlqyeshëm të dizajnit por edhe për shpërndarjen e sigurt të shisheve në të njëjtën kohë. Falë dritareve të mëdha të hapura mund të shohim në të gjithë kutinë. Drita që vjen direkt përmes kutisë nxjerr në pah ngjyrën origjinale të uiski dhe pastërtinë e produktit. Edhe pse të dy anët e kutisë janë të hapura, ngurtësia rrotulluese është e shkëlqyeshme. Kutia e dhuratave është bërë plotësisht nga kartoni dhe është e petëzuar plotësisht me elemente stampimi të nxehtë dhe embossing.

Emri i Projektit : Jack Daniel's, Emri i stilistëve : Kantors Creative Club, Emri i klientit : Kantors Creative Club.

Jack Daniel's Kutia E Dhuratave

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.