Revista Design
Revista Design
Mbështjellës Shumëfunksional

Loop

Mbështjellës Shumëfunksional Loop është një mbështjellës shumëfunksional për veshjet tuaja ose për t'u përdorur në shtëpinë tuaj. Lak është 240cmx180cm. Sipërfaqja dhe struktura e tekstilit Loop është 100% e krijuar me dorë, duke përdorur një teknikë të thurur me dorë që daton shumë shekuj. Tekstile loop është 93 panele të bëra me dorë, të copëzuara së bashku për të bërë të tërë. Loop përdor 100% premium Australiane Alpaca qeth. Alpaca është alergjen i ulët dhe siguron ngrohtësi dhe frymëmarrje. Tekstili Loop ka një fleksibilitet në formë drape, ndërsa 93 panelet e tij sigurojnë që të jetë elastik dhe një interpretues i fortë. Lak është bërë nga fibra natyrale, të rinovueshme dhe biodegradeable

Emri i Projektit : Loop, Emri i stilistëve : Miranda Pereira, Emri i klientit : Daato.

Loop Mbështjellës Shumëfunksional

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.