Revista Design
Revista Design
Shtrat Divan

Umea

Shtrat Divan Umea është një shtrat divan shumë seksi, me pamje të lehta dhe elegante për deri në tre persona të ulur dhe dy persona në pozicion gjumi. Megjithëse pajisja është sistemi klasik i klikimeve të klikimeve, risia e vërtetë e kësaj vjen nga linjat dhe konturet seksi që e bëjnë këtë një pjesë mjaft tërheqëse të mobiljeve.

Emri i Projektit : Umea , Emri i stilistëve : Claudio Sibille, Emri i klientit : M3.

Umea  Shtrat Divan

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.