Revista Design
Revista Design
Ndriçimi

Yazz

Ndriçimi Yazz është një pajisje ndriçimi argëtuese e bërë nga tela gjysëm të ngurtë të lakueshëm që lejojnë përdoruesin të përkulet në çdo formë ose formë që i përshtatet gjendjes shpirtërore të tyre. Ajo gjithashtu vjen me një prizë bashkangjitur duke e bërë të lehtë për të kombinuar më shumë se një njësi së bashku. Yazz është gjithashtu tërheqës estetik, miqësor dhe ekonomik. Koncepti erdhi nga ideja për të minimizuar ndriçimin në thelbësoret e tij më themelore si shprehja përfundimtare e bukurisë pa humbur ndriçimin e tij të ndikimit estetik pasi që minimalizmi industrial është arti në vetvete.

Emri i Projektit : Yazz, Emri i stilistëve : Dalia Sadany, Emri i klientit : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Yazz Ndriçimi

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.