Revista Design
Revista Design
Rri Kot

Linear Lounge

Rri Kot Linear Lounge Bar u jep miqve banorë një përvojë të sofistikuar dhe të shkëlqyeshme të verës dhe darkave. Linear Lounge Bar gjithashtu përmban një dhomë ngrënie private dhe paketon një gamë të pabesueshme maltash të bukura dhe kokteje inovative dhe artistike. Hëna dhe muzika në Linear është vendosur të krijojnë përzierjet më të mira të gëzimit dhe kënaqësisë për mysafirët. Linear Lounge Bar është gjithashtu një vend i përkryer për profesionistët për të sjellë bashkëmoshatarët e tyre për një mbrëmje të rehatshme me vezët e lumturisë së pakrahasueshme.

Emri i Projektit : Linear Lounge, Emri i stilistëve : Ketan Jawdekar, Emri i klientit : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge Rri Kot

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.