Revista Design
Revista Design
Loja E Bordit

Orbits

Loja E Bordit Orbita është një lojë e frymëzuar nga hapësira e cila ka për qëllim zhvillimin e të menduarit strategjik dhe koordinimin sy-sy. Ajo përmirëson inteligjencën logjike, kinestetike dhe hapësinore. Lojë ofron një larmi të pafund kombinimesh. Orbitat janë të përshtatshme për 2-4 lojtarë dhe njerëz 8 vjeç e lart. Qëllimi i lojës është të stabilizojë të gjitha kthesat e orbitave pa kontaktuar ato me të tjerët. Masa e duhur është të kaloni kurbën lart ose nën kurbën e mëparshme të stabilizuar. Në rastin e kontaktit të një kurbë me tjetrin, radha kalon te lojtari tjetër. Planifikoni strategjinë tuaj dhe mos kontaktoni kthesat!

Emri i Projektit : Orbits, Emri i stilistëve : Altug Toprak and Ezgi Yelekoglu, Emri i klientit : Orbits.

Orbits Loja E Bordit

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.