Revista Design
Revista Design
Bukë Moderne E Veshjes

Le Maestro

Bukë Moderne E Veshjes Le Maestro revolucionarizon këpucën e fustanit duke përfshirë një 'thembër matricë' të titaniumit me lazer të drejtpërdrejtë me lazer metalik. 'Thembra e matricës' zvogëlon masën vizuale të seksionit të thembra dhe tregon integritetin strukturor të këpucëve të veshjes. Për të plotësuar vampën elegante, lëkura me drithëra të lartë përdoret për dizajnin e veçantë asimetrik të sipërm. Integrimi i seksionit të thembra në pjesën e sipërme tani është i përbërë në një siluetë të hijshme dhe të rafinuar.

Emri i Projektit : Le Maestro, Emri i stilistëve : Herman Francisco Delos Santos, Emri i klientit : HERMAN FRANCISCO.

Le Maestro Bukë Moderne E Veshjes

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.