Revista Design
Revista Design
Injeksioni Epinefrin

EpiShell

Injeksioni Epinefrin EpiShell është më shumë se një pajisje mjekësore në jetën e përditshme të transportuesve, por një ndihmës miqësor i jetës. Shtë një zgjidhje me në qendër përdoruesin për transportuesit e injeksionit Epinephrine me qëllimin për të zvogëluar frikën e përdoruesve për përdorimin e një injeksioni, për të kujtuar pacientët që ta mbajnë atë çdo ditë dhe më intuitiv për të kryer një injeksion gjatë një emergjence. Ajo përmban karikuesin e integruar të telefonisë celulare, lidhjen Bluetooth, udhëzimin e zërit dhe guaskën e jashtme të këmbyeshme. Përmes Aplikacionit të tij në telefon inteligjent, përdoruesit mund të menaxhojnë me lehtësi funksionet e tij, si IFU, lidhja Bluetooth, kontakti emergjent dhe Rimbushja / Exp.

Emri i Projektit : EpiShell, Emri i stilistëve : Hong Ying Guo, Emri i klientit : .

EpiShell Injeksioni Epinefrin

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.