Revista Design
Revista Design
Pllakat E Dyshemesë

REVICOMFORT

Pllakat E Dyshemesë REVICOMFORT është një kat i lëvizshëm dhe i ripërdorshëm. Të shpejtë dhe të lehtë për t’u zbatuar. Gati per perdorim. Ideale për rimodelim. Në një produkt të vetëm ai kombinon karakteristikat teknike të pllakave prej porcelani me trup të plotë, avantazhet ekonomike të vendosjes së thjeshtuar për kursimin e kohës, lehtësinë e lëvizjes dhe ripërdorimin në hapësira të ndryshme. REVICOMFORT mund të bëhet në disa koleksione të Revive: efekte, ngjyra dhe sipërfaqe të ndryshme.

Emri i Projektit : REVICOMFORT, Emri i stilistëve : Revigres, Emri i klientit : Revigres.

REVICOMFORT Pllakat E Dyshemesë

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.