Revista Design
Revista Design
Unaza

Blessed Child

Unaza Unazat e Fëmijëve të Bekuar janë një premtim për dashuri: Baby Jamie përkëdhel deri në pjesën e brendshme të unazës dhe i beson jetës së saj në duart e nënës. Foshnja është shtruar në shpinë duke thithur gishtin e madh. Visionshtë vizioni mendor i fëmijës së saj të palindur që çdo grua shtatzënë ka në mendje. Unaza simbolizon lidhjen reciproke të pakushtëzuar të besimit midis foshnjës dhe nënës dhe i bën homazhe këtij besimi. Baby Sam është në krye të botës, i sigurt, i shëndetshëm dhe i lumtur. Veshësi mbart fëmijën me krenari, duke e prezantuar veten si një nënë të sigurt. Unaza është një bandë që thotë: "Më beso, ju jeni të dashur!"

Emri i Projektit : Blessed Child, Emri i stilistëve : Britta Schwalm, Emri i klientit : Blessed Child (Your 'Glueckskind').

Blessed Child Unaza

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.