Revista Design
Revista Design
Tryeza E Kafesë

oiiio

Tryeza E Kafesë "OIIIO" është një copë mobilje moderne funksionale (tavolinë kafeje + mundësi e brendshme duke vendosur tabelat në sistem) e projektuar nga stilisti polak Wojciech Morsztyn. Teknologjia e ndërrimit të tabelës së elementeve individuale jep përshtypjen sikur të ishte bërë nga një copë druri e vetme e cila i jep asaj një ndjenjë unike. Në një seri tabelash të disponueshme në tre ngjyra të ndryshme: ngjyra natyrale e drurit, e zezë, e bardhë.

Emri i Projektit : oiiio, Emri i stilistëve : Wojciech Morsztyn, Emri i klientit : WM Design.

oiiio Tryeza E Kafesë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.