Revista Design
Revista Design
Llamba E Pezullimit

Spin

Llamba E Pezullimit Spin, i projektuar nga Ruben Saldana, është një llambë LED e pezulluar për ndriçimin e theksit. Shprehja minimaliste e linjave të saj thelbësore, gjeometria e saj e rrumbullakosur dhe forma e saj, i japin Spinit modelin e tij të bukur dhe harmonik. Trupi i tij, i prodhuar plotësisht nga alumini, jep butësi dhe qëndrueshmëri, ndërsa vepron si një lavaman i nxehtësisë. Baza e saj e montuar në flakë dhe tensioni i saj ultra i hollë gjeneron një ndjesi të lundrueshmërisë ajrore. Në dispozicion në të zezë dhe të bardhë, Spin është montimi i përsosur i dritës që vendoset në bare, sportele, vitrina ...

Emri i Projektit : Spin, Emri i stilistëve : Rubén Saldaña Acle, Emri i klientit : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Spin Llamba E Pezullimit

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.