Revista Design
Revista Design
Qendra E Vëmendjes

Thor

Qendra E Vëmendjes Thor është një qendër e vëmendjes LED, e projektuar nga Ruben Saldana, me një fluks shumë të lartë (deri në 4.700Lm), konsumi i vetëm 27W deri 38W (në varësi të modelit), dhe një dizajn me menaxhim optimal termik që përdor vetëm shpërndarjen pasive. Kjo e bën Thor të dalë si një produkt unik në treg. Brenda klasës së saj, Thor ka dimensione kompakte pasi shoferi është i integruar në krahun e dritës. Stabiliteti i qendrës së tij të masës na lejon të instalojmë sa më shumë Thor siç dëshirojmë, pa shkaktuar që të binte pjerrësia. Thor është një qendër e vëmendjes LED ideal për ambiente me nevoja të forta të fluksit të ndritshëm.

Emri i Projektit : Thor, Emri i stilistëve : Rubén Saldaña Acle, Emri i klientit : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Thor Qendra E Vëmendjes

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.