Revista Design
Revista Design
Syzet E Ujit Dhe Të Shpirtit

Primeval Expressions

Syzet E Ujit Dhe Të Shpirtit Syzet kristal në formë veze me një prerje të pjerrët. Një rënie e thjeshtë e lëngut të qelqit, një lente natyrale, e kapur në gota kristalore të gjalla që lëvdojnë me gëzim rrumbullakësinë e tyre, duke ruajtur stabilitetin e tyre përmes rregullimit të menduar të materialeve. Lëkundja e tyre krijon një atmosferë të relaksuar dhe argëtuese. Syzet përshtaten në mënyrë diskrete në pëllëmbë kur mbahen. Në simbiozë me bregdetarë të punuar me butësi, të punuar me dorë nga arra ose xylite - lëndë druri antike. Kompletohet nga tabaka arre në formë elipsi për tre ose dhjetë gota dhe një tabaka ushqimore me gisht. Tabaka janë të rrotullueshme për shkak të formës së tyre të butë eliptike.

Emri i Projektit : Primeval Expressions, Emri i stilistëve : Mateja Krasovec Pogorelcnik, Emri i klientit : Stories Design.

Primeval Expressions Syzet E Ujit Dhe Të Shpirtit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.