Revista Design
Revista Design
Dyqani

Munige

Dyqani Nga pjesa e jashtme dhe e brendshme në të gjithë ndërtesën është plot me materiale të ngjashme me beton, të plotësuara me ngjyra të zeza, të bardha dhe disa ngjyra druri, së bashku duke krijuar një ton të freskët. Shkallët në qendër të hapësirës bëhen rol kryesor, një shumëllojshmëri e formave të palosura në kënd janë njësoj si një kon mbështetur tërë katin e dytë, dhe bashkohuni me një platformë të shtrirë në katin e parë. Hapësira është si një pjesë plotësisht.

Emri i Projektit : Munige, Emri i stilistëve : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Emri i klientit : B.P.S design.

Munige Dyqani

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.