Revista Design
Revista Design
Stool

Tri

Stool Stooli në kedër të ngurtë natyral punuar me makina CNC dhe dora ka mbaruar veçantia është që ajo është formuar nga një bllok i kedri prej druri të ngurtë sipërfaqe e pa trajtuar 50 x 50 është e lëmuar me dorë me copëza letër zmerile duke bërë sipërfaqe mat dhe të lëmuar me prekjen dhe forcimin e format dhe skema e ngjyrave të një druri të veçantë prej kedri është që të keni një vaj natyral që e mbron atë dhe e bën atë një objekt funksional dhe praktik në mirëmbajtjen e tij një dizajn të butë që rrit materialin natyral me shtimin aromën e tij ju mund të flisni për projektimin prekje ndijore , komoditet dhe aromë.

Emri i Projektit : Tri, Emri i stilistëve : Ascanio Zocchi, Emri i klientit : riva1920.

Tri Stool

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.