Revista Design
Revista Design
Bordi I Hekurosjes

DAZZL360

Bordi I Hekurosjes Bordi i hekurosjes nuk është ndryshuar që prej fillimit edhe pse vlerësohet si detyrë e vështirë për shumë njerëz. Bordi i hekurosjes Dazzl360 është një produkt i ri inovativ që do të ndryshojë përgjithmonë mënyrën si hekurosni. Karakteristikat e rrotullimit të bordit 360 shkallë e bëjnë më të lehtë dhe më të shpejtë të bëni hekurosje. Ky sistem inovativ i hekurosjes përmban një kapëse pantallonash të posaçme, bord detajesh për qafë dhe mëngë, 360 kuti prej hekuri të varur, varëse rrobash për leckë pas hekurit, tetë nivele rregullimesh dhe mekanizëm bllokimi EZ për palosje dhe ruajtje të përshtatshme.

Emri i Projektit : DAZZL360, Emri i stilistëve : Lee Kibeom, Emri i klientit : DAZZL360.

DAZZL360 Bordi I Hekurosjes

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.