Revista Design
Revista Design
Kolltuk

Ami

Kolltuk Kolltuku AMI është krijuar për përdorim intensiv në restorante. Shtë konceptuar të jetë edhe mjaft e rehatshme dhe e fortë, dhe gjithashtu të lehtësojë ndjeshëm shërbimin brenda kushteve të vështira të një restoranti. Forma e saj e rrumbullakosur mirë me linjat e saj të ndryshme ovale që kujtojnë topin e rugby siguron që klientët të ndjehen shumë të rehatshëm dhe të lumtur që ndodhen në restorant. Vrimat eliptike në krah janë rreshtuar nga copa druri të formuar që njerëzit i pëlqejnë të fryhen. Kolltuku është i disponueshëm në një larmi të madhe ngjyrash të ndritshme që mundësojnë përbërjen e një kompleti të personalizuar polromatik

Emri i Projektit : Ami, Emri i stilistëve : Patrick Sarran, Emri i klientit : QUISO SARL.

Ami Kolltuk

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.