Revista Design
Revista Design
Altoparlantët Pa Tela

FiPo

Altoparlantët Pa Tela FiPo (formë e shkurtuar e "Fuqia e zjarrit") me modelin e saj tërheqës i referohet depërtimit të thellë të tingullit në qelizat kockore si frymëzimi i dizajnit. Qëllimi është të prodhojmë fuqi të lartë dhe tinguj cilësor në kockat e trupit dhe qelizat e tij. Kjo i mundëson përdoruesit të lidhë altoparlantin në celular, laptop, tablet dhe pajisje të tjera përmes Bluetooth. Këndi i vendosjes së altoparlantit është hartuar në lidhje me standardet ergonomike. Për më tepër, folësi është i aftë të ndahet nga baza e tij prej qelqi, gjë që i mundëson përdoruesit ta rimbush atë.

Emri i Projektit : FiPo , Emri i stilistëve : Nima Bavardi, Emri i klientit : Nima Bvi Design.

FiPo  Altoparlantët Pa Tela

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.