Revista Design
Revista Design
Dashcam Makinë

BlackVue DR650GW-2CH

Dashcam Makinë BLackVue DR650GW-2CH është një aparat fotografik për kontroll vëzhgues me një formë cilindrike të thjeshtë, por të sofistikuar. Montimi i njësisë është i lehtë, dhe falë rrotullimit 360 shkallë është shumë i rregullueshëm. Afërsia e dashamirës me xhamin e xhamit minimizon dridhjet dhe shkëlqimin dhe lejon regjistrim edhe më të butë dhe më të qëndrueshëm. Pas një hulumtimi të plotë për të gjetur formën e përsosur gjeometrike që mund të shkonte në mënyrë harmonike me tiparet, forma cilindrike që siguronte elementët e stabilitetit dhe rregullimit u zgjodh për këtë projekt.

Emri i Projektit : BlackVue DR650GW-2CH, Emri i stilistëve : Pittasoft Co., Ltd., Emri i klientit : BlackVue.

BlackVue DR650GW-2CH Dashcam Makinë

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.