Revista Design
Revista Design
Shtëpia E Banimit

DA AN H HOUSE

Shtëpia E Banimit Ashtë një vendbanim i personalizuar bazuar në përdoruesit. Hapësira e hapur e shtëpisë lidh dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies dhe hapësirën e studimit përmes rrjedhës së trafikut të lirisë, dhe gjithashtu sjell dritën e gjelbër dhe dritën nga ballkoni. Portën ekskluzive për kafshët shtëpiake mund ta gjeni në dhomën e secilit anëtar të familjes. Rrjedha e trafikut të sheshtë dhe të papenguar është për shkak të modelimit më pak të pragut. Theksi i mësipërm i dizenjove është që të hartohet për të përmbushur zakonet e përdoruesit, kombinimin ergonomik dhe krijues të ideve.

Emri i Projektit : DA AN H HOUSE, Emri i stilistëve : Shu-Ching Tan, Emri i klientit : HerZu Interior Design Ltd..

DA AN H HOUSE Shtëpia E Banimit

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.