Revista Design
Revista Design
Ora

Slixy

Ora Ora ishte krijuar për të qenë minimaliste, megjithatë elegante dhe të respektonte traditën e orëve me duart e saj të thjeshta, shenjat dhe formën e rrumbullakosur, ndërsa shtynte kufijtë me përdorimin e ngjyrës dhe një emër të markës sugjeruese. Vëmendje iu kushtua materialeve dhe pronave, si dhe dizajnit, pasi klienti i fundit sot i dëshiron të gjitha - dizajn të mirë, çmim të mirë dhe materiale cilësore. Orët përbëhen nga qelqi kristal safiri, çeliku i pandryshkshëm për rastin, lëvizja kuarci e bërë nga një kompani swiss Ronda, 50m rezistencë ndaj ujit dhe një rrip lëkure me ngjyrë për ta përfunduar atë.

Emri i Projektit : Slixy, Emri i stilistëve : Miroslav Stiburek, Emri i klientit : SLIXY.

Slixy Ora

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.