Revista Design
Revista Design
Dyqani I Syzeve

Optika Di Moda

Dyqani I Syzeve Në një ndërtesë dikur në shtëpi të kompozitorit hungarez Franz Liszt, Optika di Moda bashkon tipare origjinale të shekullit XIX dhe dizajn bashkëkohor në zemrën e Budapestit. Ekspozimi i tullave vendoset në dyqan dhe bie ndesh me dollapët, banakët dhe dyshemetë me ekran të bardhë. Hapësira është ndezur nga llambadarët dhe njësitë e ekranit ndriçohen nga dritat e bardha të ndritshme. Karriget e frymëzuara Charles Eames dhe tavolinat e thjeshta inkurajojnë klientët të kalojnë kohën në dyqan dhe dhomat e specializuara të ekzaminimit optik ndahen nga një derë qelqi në pjesën e prapme të dhomës.

Emri i Projektit : Optika Di Moda, Emri i stilistëve : Tamas Csiszer, Emri i klientit : Csiszer Design Studio.

Optika Di Moda Dyqani I Syzeve

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.