Revista Design
Revista Design
Brendësia E Vilave

Chinese Style Villa Design

Brendësia E Vilave Dizajni i brendshëm i stilit kinez është tendenca në vitet e fundit, veçanërisht për pronarët dhe personalitetet e suksesshme të biznesit, studiot e dizajnit të brendshëm HXL vazhdimisht hulumtojnë dhe eksplorojnë dinamikën e këtij stili, vazhdimisht nga teknikat e lashta tradicionale dekorative kineze për të nxjerrë elementet përkatëse, të kombinuara me materiale dhe teknologji moderne të stilit të projektimit, integrim të ndërsjellë, mësojnë nga njëri-tjetri dhe përpiqen t'ju sjellin një ndjenjë të ndryshme.

Emri i Projektit : Chinese Style Villa Design, Emri i stilistëve : Xulong Huang, Emri i klientit : HXL Interior Design Studio.

Chinese Style Villa Design Brendësia E Vilave

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.