Revista Design
Revista Design
Slitë

Sousmotif

Slitë Shtë mjaft intriguese të jesh në gjendje të shohësh aspekte të historisë dhe folklorit të një vendi përmes një këndvështrimi tjetër. Kjo çoi në krijimin e Sousmotif, një grup shtrëngues i frymëzuar nga motivi i gjetur në tekstile që prodhohen nga një çakmak tradicional në Greqinë Veriore. Historia jeton përmes një truku dhe bën një kthesë të re.

Emri i Projektit : Sousmotif, Emri i stilistëve : Vassilis Mylonadis, Emri i klientit : MYDESIGN MYLONADIS.

Sousmotif Slitë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.