Revista Design
Revista Design
Veshja E Dasmës

Cocodd

Veshja E Dasmës Veshja perfekte është e rehatshme, funksionale, padyshim e bukur dhe origjinale. Cocodd ka të gjitha këto karakteristika. Isshtë bërë duke përdorur shiritin e hidraulikut Teflon, të bërë me grep për të bërë fustanin në formë poshtë gjunjëve, dhe punuar me dorë për të krijuar një efekt të fryer në rripat e veshjes, pjesën e fundit të velit dhe skajet e skajit. Kjo përmirësim mund të konsiderohet si një lesh inovativ që jo vetëm që është bërë duke përdorur një material të ri, por është edhe miqësor me kafshët. Velloja e heqjes ka 4 variante të përdorimit: në fytyrë, të fiksuar mbi supe ose përsëri në jetë, ose në breg të detit duke krijuar një tren.

Emri i Projektit : Cocodd, Emri i stilistëve : Ambra Castello, Emri i klientit : Ambra Castello.

Cocodd Veshja E Dasmës

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.