Revista Design
Revista Design
Analizuesi I Ujit

OFi

Analizuesi I Ujit Me Ofi, për "Objektin Inteligjent Lundrues", menaxhimi i largët i pishinës bëhet një fllad! Ky sistem i plotë lejon monitorimin e vazhdueshëm të parametrave të ujit, si dhe paralajmërimin automatik posa të zbulohet një anomali dhe të ketë qasje në këshilla për veprimet e mirëmbajtjes që duhet të kryhen. Për rehati maksimale, aplikacioni për Smartphone lejon të konsultoheni me të gjitha të dhënat në çdo moment. Ofi është i pajisur me sonda që matin vazhdimisht disa parametra: pH, kripë ... Dhe LED 3 ngjyrat e saj lejojnë që pronari të dijë me një pamje gjendjen e pishinës së tij.

Emri i Projektit : OFi , Emri i stilistëve : Frédéric Clermont, Emri i klientit : Asamgo.

OFi  Analizuesi I Ujit

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.