Revista Design
Revista Design
Dhurata E Kompanisë

Yun Tea

Dhurata E Kompanisë Ky dizajn i mbledhjes së çajit përfshin konceptin e zodiakut dhe horoskopit kinez me një identitet dygjuhësh të markës, që ndihmon për të promovuar këtë traditë kulturore kineze për njerëzit në mbarë botën përmes një qasjeje dhe tonit të zërit. Stili grafik i modelit të shelgut chinoiserie perëndimore është manipuluar me karakterin lindor kinez të zodiakut, prerjes së letrës, që krijon një identitet vizual, i cili lidhet me çajin dhe lulet me fat të zodiakut.

Emri i Projektit : Yun Tea, Emri i stilistëve : Jacky Cheung, Emri i klientit : SharpMotion.

Yun Tea Dhurata E Kompanisë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.