Revista Design
Revista Design
Salloni I Bukurisë

Shokrniya

Salloni I Bukurisë Dizajneri synonte një mjedis luksoz dhe frymëzues dhe prodhimin e hapësirave të ndara me funksione të ndryshme, të cilat janë në të njëjtën kohë pjesë të një strukture të tërë Ngjyra Beige si një nga ngjyrat luksoze të Iranit u zgjodh për të zhvilluar idenë e projektit. Hapësirat shfaqen në forma të kutive në 2 ngjyra. Këto kuti janë të mbyllura ose gjysmë të mbyllura pa ndonjë shqetësim akustik ose nuhatje. Konsumatori do të ketë hapësirë të mjaftueshme për të provuar një katran privat. Ndriçim adekuat, zgjedhje e duhur e bimëve dhe duke përdorur hijen e duhur të ngjyrat për materialet e tjera ishin sfidat e rëndësishme.

Emri i Projektit : Shokrniya , Emri i stilistëve : Kasra Shafieezadeh, Emri i klientit : 4 Architecture Studio.

Shokrniya  Salloni I Bukurisë

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.