Revista Design
Revista Design
Shtëpia E Banimit

Su Zhou

Shtëpia E Banimit Nëse jeni duke kërkuar për një përzierje të qetë të kulturës orientale dhe perëndimore, ky është një shembull. Ky projekt ka lidhur kulturën historike të rajonit me afatin kohor të së tashmes, duke paraqitur një atmosferë orientale dhe një mënyrë jetese ndërkombëtare. Kështu që, nëse vishni veshjen më të modës italiane, ose një Suzhou Cheongsam, do të futet në hapësirë.

Emri i Projektit : Su Zhou, Emri i stilistëve : Guoqiang Feng and Yan Chen, Emri i klientit : Feng and Chen Partners Design.

Su Zhou Shtëpia E Banimit

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.