Revista Design
Revista Design
Qilim

feltstone rug

Qilim Qilimi i zonës së gurit të ndjerë jep një iluzion optik të gurëve të vërtetë. Përdorimi i llojit të ndryshëm të leshit plotëson pamjen dhe ndjenjën e qilimës. Gurët janë të ndryshëm nga njëri-tjetri në madhësi, ngjyrë dhe të lartë - sipërfaqja duket si në natyrë. Disa prej tyre kanë një efekt myshk. Do guralecë ka një bërthamë shkumë, e cila është e rrethuar me 100% lesh. Mbi bazën e kësaj bërthame të butë çdo shkëmb shtrihet nën presion. Mbështetja e një qilimi është një rrip i tejdukshëm. Gurët janë të qepur së bashku dhe me mat.

Emri i Projektit : feltstone rug, Emri i stilistëve : Martina Schuhmann, Emri i klientit : Flussdesign Martina Schuhmann GmbH.

feltstone rug Qilim

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.