Revista Design
Revista Design
Restoranti Bistro

Gatto Bianco

Restoranti Bistro Një përzierje interesante e tregimeve retro në këtë bistro rrugë, duke përfshirë orendi të llojllojshme të stileve ikonike: dashuri të cilësisë së mirë Windsor, kolltuqe retro daneze, karrige industriale franceze dhe bare të ndezura prej lëkure Loft. Ndërtesa përmban kolonat me tulla të ndritshme dhe elegant, së bashku me dritaret me fotografi, duke siguruar dridhje fshatar në një mjedis me diell, dhe varëse nën tavanin metalik të valëzuar mbështesin ndriçimin e ambientit. Arti metalik i koteleve që shkel në terren dhe vrapon për t'u fshehur nën pemë tërheq vëmendjen, duke i bërë jehonë sfondit me ngjyra prej druri, të gjalla dhe të animuara.

Emri i Projektit : Gatto Bianco, Emri i stilistëve : Hsin Ting Weng, Emri i klientit : Ris Interior Design Co., Ltd..

Gatto Bianco Restoranti Bistro

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.