Revista Design
Revista Design
Llak Gatimi

Urban Cuisine

Llak Gatimi Kuzhina e rrugës është vendi i aromave, substancave, psherëtimave dhe sekreteve. Por edhe e befasive, koncepteve, ngjyrave dhe kujtimeve. Shtë një sit krijimi. Përmbajtja e cilësisë nuk është më premisa themelore për të gjeneruar tërheqje, tani çelësi është të shtoni përvojë emocionale. Me këtë paketim kuzhinieri bëhet një "artist i mbishkrimeve" dhe klienti bëhet spektator i artit. Një përvojë e re emocionale origjinale dhe krijuese: Kuzhina Urbane. Një recetë nuk ka shpirt, është kuzhinieri që duhet t'i japë shpirt recetës.

Emri i Projektit : Urban Cuisine, Emri i stilistëve : Ian Wallace, Emri i klientit : Urban Cuisine.

Urban Cuisine Llak Gatimi

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.