Revista Design
Revista Design
Fluturimi

Angry Mailer

Fluturimi Merrni një turne 360 shkallë të shtëpisë tuaj të ardhshëm menjëherë nga një fletushkë e listës së shtëpive. Tani mundeni me The Angry Mailer (TAM) Viewer Reality Virtual nga Miemode. Angry Mailer është shikuesi i parë në llojin e tij, ultra-i lëvizshëm dhe eko-miqësor realitet (vr) realitet që dërgon si një postues, ndryshon në një kukull letre të artit, dhe dele në një shikues vr. Në këtë Seria 360 Open House, blerësit e mundshëm mund të bëjnë turne në shtëpi prej 360 shkallë nga telefonat inteligjentë të tyre duke e kthyer konvertuesin e listës së shtëpive në një shikues vr. Shndërroni reklamën tuaj 2D në një realitet 3D me TAM: 360 Shtëpia e Hapur.

Emri i Projektit : Angry Mailer, Emri i stilistëve : Ginger Kong, Emri i klientit : Miemode, LLC.

Angry Mailer Fluturimi

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.