Revista Design
Revista Design
Veshja E Grave

Lacy magic

Veshja E Grave Dantella krijon iluzione të ndryshme në çdo grua. Magjia e dantellave lidh gratë moderne bashkëkohore me epoka antike. Magjia e dantellave, me dy pjesë, zonjat veshin. Thurje e bërë me dorë. Projektuesi përdori teknikat e gërshetimit dhe bashkimit. Skaji ishte qepur me teknikën e couture. Përdoren materiale byrynxhyk, dantella, saten dhe pambuk. Fleksibiliteti është i përshtatshëm për dy madhësi të ndryshme. Skaj, një stil i ri. Plakja dhe antioksiduesi është një pëlhurë e prodhuar nga nanoteknologjia. Për emërimet, ftesat, një pamje të veçantë.

Emri i Projektit : Lacy magic, Emri i stilistëve : Serap Safiye Yıldız, Emri i klientit : Yildiz Design .

Lacy magic Veshja E Grave

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.